• Cerkez.dursun82@yandex.com
  • 0546 850 96 11 - 0532 780 13 09

Bolu Karadeniz Evden Eve Nakliyat

EVDEN EVE TAŞIMACLIKDA GARANTİ SİSTEMİ

Garantili taşımacılık adı altında bir çok şirket, nakliyat firması yer almaktadır. Ancak bir çoğu bunu sözlü olarak iletmektedir. Nakliye işlerinde kendinizi garantiye almanızın bir çok yöntemi bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi sigortalı taşımacılık hizmetidir. Şayet firma profesyonel anlamda hizmet veren bir firma ise müşterilerine kesinlikle sigortalık evden eve nakliyat hizmeti sunabilmektedir. Eğer kırılması, çizilmesi, çalınması vb çeşitli olumsuz sebepler olması size büyük zararlar getireceğiniz düşünüyorsanız sigortalı nakliyat hizmeti tam size göredir. İşini ciddi yapan, referans verebilen nakliye firmaları ve uzun yıllardır tecrübe sahibi firmalar da genelde bu tarz sorunlar yaşanmamaktadır. Ama içinizin rahat etmesi için yinede tercih sizlerindir. Karadeniz Nakliyat firması olarak tüm müşterilerimize 20 yıllık evden eve nakliyat tecrübemiz ile en sağlam güvenceyi sunmaktayız.


Eşyaların Yeni Dairede Yerleştirilmesi

Bir diğer önemli konuda yeni evde eşyaların istenilen yerlere yerleştirilmesi yapılacak mıdır? Ev sahipleri bu konuda firmamız ile çalışması durumunda çok müsterih olabilirler. Eğitimli tüm personelimiz yeni daireniz de eşyalarınızı sizin gösterdiğiniz alana yerleştirmekte ve kesinlikle kaba bir şekilde ortalığa eşyalar bırakılmamaktadır. Bunun için daha sağlıklı taşınma süreci sonlanması için yeni dairede mutlaka ev sahibinden birinin hazırda bulunması gerekmektedir.

Ahşap eşyalarınızda ekibimiz içerisinde bulunan mobilya ustaları tarafından yine sizin göstereceğiniz yere montajı yapılmaktadır. Avizeleriniz de yine uzmanlarımız tarafından tarafından yönlendirmelerinizle yerine saılmaktadırlar. Ayrıca yine çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gider ve su bağlantılarıda ekipteki tesisat uzmanlarımızca yapılmaktadır.

Mutlu, huzurlu ve keyifli bir taşınma süreci için ucuz ve sıradan bir firma ile değil, kaliteli hizmet veren deneyimli, tecrübeli ve ekonomik olanaklar sunan firmaları tercih edin sorunsuz bir taşınma süreci geçirin. Bolu ilinde tüm evden eve nakliyat işlerinizde firmamız ekipçe sizlerledir.