• Karadeniz Nakliyat ile Güvenle Taşının
  • Gölyüzü Mah. Şehit Kani Cad. No: 42/1 Bolu
  • Çalışma Saatleri 09:00 - 19:00

Göynük Evden Eve Nakliyat

Göynük Nakliyat firmaları arasında Karadeniz Nakliyat olarak değerli müşterilerimizin taşınma sürecini daha kolay ve huzurlu bir deneyim haline getirmek için profesyonel ekibimizle buradayız! Firmamız, evden eve asansörlü nakliyat konusunda uzmanlaşmış ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet sunmaktadır.

Hizmetlerimiz:

  1. Asansörlü Taşıma: Modern ve güvenilir asansör sistemimiz, eşyalarınızı hızlı ve emniyetli bir şekilde taşımanın en etkili yolunu sunar. Yüksek katlı binalar veya dar geçişlere sahip mekanlarda bile sorunsuz bir taşıma deneyimi sunar.

  2. Profesyonel Ekip: Deneyimli ve eğitimli ekibimiz, eşyalarınızın paketlenmesinden yüklenmesine kadar her aşamada özenle çalışır. Değerli eşyalarınızın güvenliği bizim önceliğimizdir.

  3. Ambalaj Hizmeti: Hassas ve kırılabilir eşyalarınız için özel ambalaj malzemeleri kullanarak, taşınma sırasında herhangi bir hasarı en aza indiririz.

  4. Sigortalı Taşıma: Taşıma sürecinde olası risklere karşı önlem almak adına, eşyalarınız sigorta kapsamında taşınır.

Neden Biz?

  • Müşteri Memnuniyeti: Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır. Her müşterimizin beklentilerini aşmak için çaba sarf ediyoruz.

  • Profesyonellik: Uzman ekibimiz, taşıma sürecinizi profesyonelce yönetir ve her aşamada sizinle işbirliği içerisinde çalışır.

  • Güvenilirlik: Eşyalarınızın güvenliği bizim için önceliktir. Güvenilir ve titiz bir şekilde taşıma işlemlerinizi gerçekleştiririz.

Evden eve asansörlü nakliyat hizmetimiz ile taşınma sürecinizi daha kolay ve sorunsuz hale getirin. Siz de bize ulaşın, uzman ekibimizle birlikte plan yapalım ve sizi yeni evinize güvenle taşıyalım!

Telefon & GSM

0546 850 96 11

Adresimiz

Gölyüzü Mah. Şehit Kani Cad. No: 42/1 Bolu

Sıkça Sorulan Sorular

1 Kaç Kişilik Personel Kadrosuyla Hizmet Veriyorsunuz?

Minimum şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde 5 kişiden oluşan personel kadrosuyla sizlere hizmet vermekteyiz.

2 Nakliyat Sigortalı mı Sigortasız mı Gerçekleşiyor?

Sigorta, nakliye işlemleri esnasında en önemsenen konulardan biridir. Eşyaların zarar görmemesi açısından bir teminat olur. Herhangi bir problem yaşandığında ise nakliye firması da eşya sahibi de mağduriyet yaşamamış olur. Nakliye firması içerisinde sigorta poliçesi yapılmakta ve her iki taraf da güvence altına alınmaktadır. Ancak bazı durumlar sigorta kapsamına dahil olmamaktadır. Ofisten ya da evden çıkarılıp araca taşınırken sigorta kapsamına dahil olmaz. Eşya araçta iken olabilecek durumlara karşı sigorta geçerli olmaktadır. Aracın yanması, devrilmesi, kaza yapması durumları sigortaya dahil olan faktörlerdir.

3 Nakliyat İşlemi Kaç Saat Sürmektedir?

Genellikle ev taşıma işlemleri şehir içi 1 gün içerisinde yapılabilmektedir. Şehirler arası evden eve nakliye işlemlerinde ise eşyanın gideceği uzaklığa bağlı olarak ortalama 2-3 gün arasında sürebilmektedir.

4 Demonte ve Montaj Hizmetiniz Var mı?

Nakliyat işlemleri sırasında mobilya eşyalarınız zarar görmemesi içinde demonte ve montaj hizmeti sağlamaktayız. Bu hizmet firmamız bünyesinde çalışan marangoz personelleri tarafından güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

wp
Hemen Ara
Teklif Al