• Karadeniz Nakliyat ile Güvenle Taşının
  • Gölyüzü Mah. Şehit Kani Cad. No: 42/1 Bolu
  • Çalışma Saatleri 09:00 - 19:00

Sıkça Sorulan Sorular

1 Kaç Kişilik Personel Kadrosuyla Hizmet Veriyorsunuz?

Minimum şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde 5 kişiden oluşan personel kadrosuyla sizlere hizmet vermekteyiz.

2 Nakliyat Sigortalı mı Sigortasız mı Gerçekleşiyor?

Sigorta, nakliye işlemleri esnasında en önemsenen konulardan biridir. Eşyaların zarar görmemesi açısından bir teminat olur. Herhangi bir problem yaşandığında ise nakliye firması da eşya sahibi de mağduriyet yaşamamış olur. Nakliye firması içerisinde sigorta poliçesi yapılmakta ve her iki taraf da güvence altına alınmaktadır. Ancak bazı durumlar sigorta kapsamına dahil olmamaktadır. Ofisten ya da evden çıkarılıp araca taşınırken sigorta kapsamına dahil olmaz. Eşya araçta iken olabilecek durumlara karşı sigorta geçerli olmaktadır. Aracın yanması, devrilmesi, kaza yapması durumları sigortaya dahil olan faktörlerdir.

3 Nakliyat İşlemi Kaç Saat Sürmektedir?

Genellikle ev taşıma işlemleri şehir içi 1 gün içerisinde yapılabilmektedir. Şehirler arası evden eve nakliye işlemlerinde ise eşyanın gideceği uzaklığa bağlı olarak ortalama 2-3 gün arasında sürebilmektedir.

4 Demonte ve Montaj Hizmetiniz Var mı?

Nakliyat işlemleri sırasında mobilya eşyalarınız zarar görmemesi içinde demonte ve montaj hizmeti sağlamaktayız. Bu hizmet firmamız bünyesinde çalışan marangoz personelleri tarafından güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

wp
Hemen Ara
Teklif Al